dir->/media/actions/akts-ya-mena-proyshla-u-krivomu-roz/

18 травня 2014 року в Кривому Розі в парку ім. Богдана Хмельницького, не зважаючи на добову зливу, Криворізьким міським відділення ВБО "Всеукраїнська мережа ЛЖВ" було проведено акцію "Разом за життя!" присвячену Всесвітньому дню пам'яті людей, що загинули від СНІДу. Цього року ми вирішили об'єднати зусилля муніципальних і громадських організацій, нашими партнерами виступили БО "Шанс", БО "Громадське здоров’я", ОКЗ "Криворізький центр профілактики та боротьби зі СНІДом", Криворізький міський центр здоров'я, при підтримці Молодіжного виконкому Криворізької міської ради та Криворізького осередку міжнародної молодіжної організації "AIESEC".

Зважаючи на дощ, розважальні заходи були відмінено. Не відбувся концерт місцевих виконавців та конкурс дитячих малюнків на асфальті "Збережи життя!" Але самі сміливі студенти принесли свої стіннівки зроблені саме до Дня пам'яті померлих від СНІДу, за що і були відзначені грамотами КМВ ВБО "Всеукраїнська мережа ЛЖВ" та призами.

Працювала "Жива бібліотека", де кожен бажаючий міг отримати відповіді на хвилюючи питання стосовно ВІЛ/СНІД, отримати інформаційну літературу та засоби безпеки.

Також на акції працювала мобільна амбулаторія, де всі бажаючи змогли пройти швидкий тест на ВІЛ. Було проведено 53 тести, один з них виявився позитивним. З чоловіком було проведено післятестову консультацію, й рекомендовано звернутись до СНІД-центру для подальшої діагностики.

Основною подією акції стало розгортання КВІЛТа, дизайн якого розробила наш педагог з розвитку творчості Колосова Оксана, а виготовили працівники дитячого центру "Турбота" та батьки вихованців. Розкласти його на асфальті не було ніякої можливості, і ми розтягли його на стійках літньої сцени.