dir->/media/actions/akts-ya-mena-dn-propetrovsk/

19 травня 2014 Дніпропетровське обласне відділення ВБО "Всеукраїнська Мережа людей, які живуть з ВІЛ" виступило організатором проведення в м. Дніпропетровську меморіальної акції «ІМЕНА», присвяченої Всесвітньому дню пам'яті померлих від СНІДу.
В акції взяли участь партнерські організації міста: ГО « Дорога життя Дніпро», БФ « Віртус», ГО « Товариство Червоного Хреста »,
ДОГО «Дніпровські гуманітарні ініціативи», міської та обласної центри профілактики та боротьби зі СНІДом, міський Центр соціальних служб дітей та молоді, Центр реабілітації «Фенікс», студенти - волонтери та мешканці м. Дніпропетровська. Під час акції був проведений благодійний концерт за участю творчих колективів міста. Ми згадали про тих, хто помер від СНІДу, був розстелений квілт - меморіальне полотно з іменами людей, чиї життя забрала епідемія. У пам'ять про них були запалені свічки і випущені в небо повітряні кулі. На акції виступили активісти, родичі людей, померлих від СНІДу, лікарі, щоб привернути увагу жителів міста до здорового способу життя та відповідальності за своє здоров'я. Всі бажаючі змогли анонімно пройти тестування на ВІЛ в мобільній амбулаторії та отримати відповіді на питання у фахівців.

1Dnepr.jpg

2Dnepr.jpg

3Dnepr.jpg

4Dnepr.jpg

5Dnepr.jpg