dir->/media/actions/28-lypnya-vsesvitniy-den`-borot`by-z-gepatytom-u-m-skadovs`ku-khersons`koyi-oblasti/

Вірусними гепатитами інфіковано більше двох мільярдів людей у світі, повідомляють у Всесвітній організації охорони здоров’я. Щорічно від цієї недуги помирає близько мільйона хворих. За інформацією закордонних та українських експертів, в нашій країні три з половиною мільйони людей інфіковані різними вірусами гепатитів. І це лише офіційна статистика, бо багато хто про недугу і не здогадується, адже у вісімдесяти відсотках випадків вона проходить безсимптомно.

28 липня по всій Україні проходили інформаційно-профілактичні заходи «Гепатит С виліковний. Дбаємо про здоров’я по-новому!», присвячені Всесвітньому дню боротьби з вірусними гепатитами, який відзначають щороку більш ніж у ста країнах світу.

У м. Скадовську Херсонської області акція проходила з 10:00 до 14:00 на майданчику біля спортивної зали РБК ім. Т. Шевченка.

Організаторами Акції виступили Скадовська районна лікарня, філія Херсонського благодійного фонду «Мангуст», громадська організація «Вектор толерантності», ініціативна група ЛЖВ м. Скадовська та громадський центр для ЛЖВ ХМГО «Асоціація 21 століття».

Під час проведення заходу її учасники могли:

• пройти безкоштовне експрес-тестування на гепатит С;

• отримати практичні рекомендації з профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів;

• дізнатися про ризики інфікування гепатитами.

Було протестовано 30 осіб, виявлено двох інфікованих.

Дана інформація подана для розміщення на сайті Скадовської РДА та на шпальтах районної газети "Чорноморець.

PIC_0115_resize.JPG

PIC_0124_resize.JPG

PIC_0149_resize.JPG


PIC_0136_resize.JPG


Головна_resize.JPG