dir->/media/actions/21-zhovtnya-sumshchyna-pidtrymala-vseukrayins`ku-aktsiyu-patsientiv-iz-riznymy-smertel`nymy-khvoroba/

Сумською обласної державної адміністрації. Сумське обласне відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ», СОО Товариство Червоного хреста України, ГО «Промені надії», громадські активісти та небайдужі сумчани закликали представників влади Сумщини звернутися до Кабінету Міністрів України з вимогою завершити проведення тендеру та придбати необхідний перелік ліків для пацієнтів України та Сумської області, зокрема.

Під час акції учасники висловили своє занепокоєння провалом проведення тендерів та майбутньою відсутністю ліків для мешканців своєї громади. У разі, якщо процедуру закупівель не буде завершено до кінця року, всі невикористані кошти буде повернено до Державної скарбниці. Це означає що хворі на онкологію, туберкульоз, ВІЛ/СНІД, вірусні гепатити, фенілкетонурію, муковісцидоз, пацієнти з гемодіалізом та іншими смертельними недугами залишаться без життєво необхідних ліків до кінця 2015 року! Під час акції, її організатори спробували поспілкуватися з керманичами області з питань об’єднання зусиль з вирішення проблеми, проте вони були на нарадах та поспілкуватися не вдалося. Активістами разом було прийнято рішення написати листа звернення до в.о. голови Сумської ОДА, з метою щоб вони відреагували в межах своєї компетенції на ситуацію, що склалася.

«Дякую всім сумчанам, хто підтримав акцію за збереження життя! Через тотальний брак часу, єдиною можливістю для проведення заблокованих тендерів є застосування переговорної процедури. Відповідно чинного законодавства України такі повноваження можуть бути покладені на Державну службу України з надзвичайних ситуацій. Сподіваюся, що Уряд держави скористається даної можливістю та зробить всі необхідні кроки, аби забезпечити хворих ліками та попередити ситуацію з поширення епідемій в нашій країні.» - зазначила Ольга Беленецька, Голова павління Сумського обласного відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».

21 жовтня Сумщина підтримала Всеукраїнську акцію пацієнтів із різними смертельними хворобами «Чорний» вівторок»


21 жовтня Сумщина підтримала Всеукраїнську акцію пацієнтів із різними смертельними хворобами «Чорний» вівторок»

21 жовтня Сумщина підтримала Всеукраїнську акцію пацієнтів із різними смертельними хворобами «Чорний» вівторок»