dir->/media/actions/12-lyutogo-vlad-darvin-otrymae-pershu-v-ukrayini-vidznaku-za-vagomyy-vnesok-u-podolanni-epidemiyi-vi/

Київ зі спеціальною місією відвідає Регіональний директор об'єднаної Програми ООН зі СНІДу (ЮНЕЙДС) у Східній Европi та Центральній азії Віней Салдана. Метою його візиту стане урочиста зустріч з Послом Червоної стрічки в Україні, музичним продюсером, автором пісень та виконавцем - Владом Дарвіном!


Вперше за історію профілактики ВІЛ / СНІД в Україні Артисту буде вручена спеціальна відзнака Виконавчого Директора Мішеля Сідібе за Вагомий Внесок у Подоланнi епідемії ВІЛ-інфекції у регiонах Східної Європи та Центральної Азії.


Влад Дарвін в якості представника від України приєднався до Регіональної команди ЮНЕЙДС «Червона стрічка» у 2012 році. З того моменту йому вдалося провести чималу роботу. Перші виступи Дарвіна в рамках місії відбулися на головній фан-зоні футбольного чемпіонату EURO2012 та Європейському містечку. Після цього Влад з іншими учасниками команди з різних країн встиг дати концерти та інтерв'ю в Білорусі, Україні, Молдові, на Всесвітній літній Універсіаді в Казані, Росії, провести профілактичні бесіди для студентів і школярів, взяти участь у соцiальних заходах. Співак став учасником пісні-гімну "Червоної стрічки", який був записаний спільно всіма учасниками команди. Окрему увагу ЗМІ і шанувальників заслужив дуетний сингл і кліп авторства Влада Дарвіна та Посла Червоної стрічки з Молдови співачки DARA - пісня «Вiтріла», яка ще раз закріпила дружбу і співробітництво в рамках місії.


Посланцями «Червоної стрічки» є молоді діячі галузі шоу-бізнесу, які обєднались для того, щоб своєю творчістю впливати на обізнаність молоді щодо питань профілактики ВІЛ, зниження стигми по відношенню до людей, які живуть з ВІЛ та для того, щоб надихати людей до активної життєвої позиції.

Захiд відбудеться 12 лютого 2015 о 15:00 за адресою: м. Київ, готель "Президент" (вул. Госпітальна, 12)