dir->/media/actions/10-rokiv-zoseredzheni-na-golovnomu/

16 липня 2015 року колектив Запорізького обласного відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» відсвяткував 10-ти річчя Відділеня.

Запорізьке обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації „Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ/СНІД” почало свою діяльність з ініціативної групи під назвою „Авангард”. У вересні 2004 р. 7 людей, яких торкнулась проблема ВІЛ/СНІДу, об’єднались для покращення якості життя ВІЛ-позитивних людей, надаючи всебічну психосоціальну підтримку, формуючи позитивне ставлення з боку суспільства до проблеми ВІЛ/СНІДу.

В липні 2005 р. ініціативна група була офіційно зареєстрована і набула статусу Запорізького обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації „Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ/СНІД”.

Більше 10000 мешканців Запорізької області, які мають ВІЛ-позитивний статус, хворіють на туберкульоз, перебувають в складних життєвих обставинах, отримують необхідні послуги з профілактики, догляду та підтримки завдяки міцної інфраструктури послуг, що створена в організації.

За 10 років було створено 2 дитячих центра – для дітей, уражених ВІЛ – центр «Капітошка» та для дітей, у складних життєвих обставинах – «Тінейджер». З 2007 року здійснюється комплексна діяльність у всіх виправних закладах області з метою профілактики ВІЛ, догляду та підтримки ЛЖВ, контролю за туберкульозом.

На сьогодні колектив Організації налічує більше 50 осіб, членів Мережі по Запорізькому регіону 42 особи і понад 200 асоційованих членів.

Офіційна частина - звітна прес-конференція відбулася на базі малого конференц-залу Головного управління Держсанепідслужби, під час якої була надана інформація щодо діяльності організації за 10 років , відбулися виступи ключових партнерів Відділення та привітання голови Координаційної ради мережи Володимира Жовтяка.

Після офіційної частини, на березі річки Дніпро, пройшла святкова частина дійства з побажаннями і подарунками від гостей, розважальною програмою, конкурсами та бенкетом.

DSC_0089_resize.JPG

DSC_0029_resize.JPG

DSC_0030_resize.JPG

DSC_0270_resize.JPG