dir->/media/actions/10-12-chervnya-vidbuvsya-trening-dlya-treneriv-formuvannya-tolerantnogo-stavlennya-do-lyudey-yaki-zh/Чи можливо змінити стигматизуюче ставлення медичних працівників до пацієнтів з ВІЛ та представників груп ризику? Як це зробити? Скільки часу та зусиль для цього потрібно?Ці та багато інших питань обговорювалися під час тренінгу для тренерів «Формування толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ, та представників груп найвищого ризику серед медичних працівників», який відбувся 10-12 червня 2014р., за участі залучених лікарів-інфекціоністів та представників Київського міського відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».

Тренінг, який проводили Раус Ірина Володимирівна, лікар-інфекціоніст КМЦ СНІДу, та Виноградова Олександра, старший фахівець відділу інноваційних програм, - розробники даної тренінгової програми, мав на меті підготовку майбутніх тренерів до практичної тренінгової роботи з медичною аудиторією. Крім того, учасники детально розібрали філософію та методологію навчальної програми, що є запорукою досягнення ключових цілей майбутніх тренінгів – зміна ставлення лікарів та медичних сестер до ЛЖВ та представників груп найвищого ризику.

usaid.jpgВ рамках проекту RESPECT: «Зменшення стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, до представників груп найвищого ризику в медичних закладах України», що впроваджується Мережею за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), представники Київського міського відділення Мережі разом з залученими досвідченими лікарями-інфекціоністами проводитимуть цикл навчальних одноденних тренінгів з питань формування толерантного ставлення до ЛЖВ та представників груп найвищого ризику серед медичного персоналу пілотних лікувально-профілактичних закладів м. Києва. Очікується, що протягом року у тренінгах візьмуть участь 720 медичних працівників з шести пілотних закладів проекту в м. Києві.

IMG_9276tr2.jpg
IMG_9276tr.jpg
IMG_9276tr3.jpg