dir->/media/actions/-u-l`vovi-prezentuvaly-rezul`taty-otsinky-zadovolenosti-meshkantsiv-l`vivs`koyi-oblasti-sotsial`nymy/

24 березня в у Львівській міській раді відбувся круглий стіл на тему: «Результати оцінки задоволеності мешканців Львівської області соціальними адміністративними послугами». Під час круглого столу фахівець відділу інноваційних програм Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» Денис Дмитрієв презентував результати другої хвилі дослідження задоволеності населення адміністративними послугами у м. Львові та області, яке проводилось протягом січня-лютого цього року. Дослідження є одним з етапів проекту «Покращення якості адміністративних послуг соціальної та медичної сфери в обраних регіонах України», що впроваджується за фінансової підтримки Європейської Комісії. У Львівській області проект впроваджується Львівським обласним відділенням Всеукраїнської мережі ЛЖВ.

У м. Львові дослідження відбувалось в Управліннях соціального захисту Галицького, Франківського та Шевченківського районів та Центрах надання адміністративних послуг Львівської міської ради, Шевченківського та Франківського районів. Також опитування пройшло в УСЗН та ЦНАП в м. Червоноград та м. Дрогобич Львівської області. Дослідження було мультикомпонентним та включало в себе спостереження, вибіркове опитування, кабінетне дослідження та дослідження за методикою «таємний клієнт». У вибірковому дослідженні загалом прийняло участь 500 респондентів. З них 290 респондентів опитали в УСЗН, і 210 в ЦНАПах. Порівняно із результатами попереднього дослідження індекс задоволеності наданням послуг як в цілому так і за окремими категоріями залишився на високому рівні незважаючи на всі виклики та проблеми, які виникли внаслідок сьогоднішньої важкої ситуації на сході України. Критичних проблем у системі надання адміністративних послуг на даний момент не виявлено. Серед всіх закладів, які прийняли участь у дослідженні найвищий результат оцінки отримали УСЗН та ЦНАП Шевченківського району м. Львова, а також ЦНАП у м. Дрогобич.

Побачити та обговорити результати дослідження крім представників Львівського обласного відділення Всеукраїнської мережі ЛЖВ прийшли представники органів місцевої влади, Центрів надання адміністративних послуг та Управлінь соціального захисту населення.

Результати дослідження будуть враховані при реалізації наступних етапів проекту по розробці регіональних планів впровадження рекомендацій.

DSC_2235_resize.JPG

DSC_2226_resize.JPG