dir->/en/projects/monitoring/

МОНІТОРИНГ

Цей розділ присвячений моніторингу та оцінці проектної діяльності, яка здійснюється за підтримки ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ». Розділ може бути корисним як виконавчим партнерам Мережі так і всім, хто здійснює програмний моніторинг.


У разі виникнення питань ви можете звертатися до: 
Ярослава Зелінського –  стратегічні питання моніторингу та оцінки (вн.тел. 619)
Тетяни Сосідко –  технічна підтримка з питань моніторингу в межах таких компонентів: 1.4.1. «Медико-соціальний та психологічний супровід ВІЛ-позитивних дорослих», 1.4.2. «Медико-соціальний та психологічний супровід дітей уражених епідемією ВІЛ/СНІД», 1.7.1. «Діяльність з профілактики ВІЛ у пенітенціарних закладах» та 1.7.4. «Догляд і підтримка ВІЛ-позитивних ув’язнених у виправних закладах» (вн. тел. 613)
Людмили Шумило – технічна підтримка з питань моніторингу в межах таких компонентів: 1.1.1. «Підтримка реабілітаційних програм для СІН, орієнтованих на повну відмову від  вживання ПАР», 1.5.5. «Забезпечення доступу до діагностики ТБ у ВІЛ-інфікованих пацієнтів», 1.7.6. «Організація тренінгів для мультидисциплінарних команд з питань ВІЛ-інфекції Пенітенціарної Служби України» та 2.4.2. «Координація та управління тренінговою діяльністю на національному рівні в  галузі ВІЛ/СНІД» (вн. тел. 623)
Тетяни Діденко – технічна підтримка роботи бази даних обліку клієнтів та послуг Case++ (вн. тел. 612) 
Олени Курпіти – технічна підтримка з питань моніторингу в межах компоненту 2.1.3. «Технічна допомога медичним закладам, які надають або планують надавати АРТ поза межами обласних центрів профілактики та боротьби зі СНІД» (вн. тел. 611) 
Анастасії Мазуренко – технічна підтримка з питань моніторингу за компонентами  3.1.1.1. «Підтримка та розбудова спроможності спільнот на національному рівні», 3.1.1.2. «Підтримка та розбудова спроможності спільнот на регіональному рівні» та  3.1.1.3 «Підготовка, організація та проведення літніх таборів для ЛЖВ» (вн. тел. 610)

Презентація відділу моніторингу та оцінки Мережі ЛЖВ «Організація внутрішнього програмного моніторингу проекту «Побудова життєздатної системи комплексних послуг з профілактики та лікування ВІЛ/СНІДу, догляду та підтримки для уразливих груп та ЛЖВ», який реалізується за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, 10-й Раунд» (м. Київ, липень, 2012 р.) 
Скачати

Презентації відділу моніторингу та оцінки Мережі ЛЖВ «Моніторинг і оцінка. Особливості моніторингу виконання проектів з догляду та підтримки у 2011-2012 проектному році» та «Політика конфіденційності персональних даних клієнтів» для тренінгу «Адміністрування грантів неурядовими організаціями. Ознайомлення з системою моніторингу грантів» (м. Київ, липень 2011 року).

Презентація відділу моніторингу та оцінки Мережі ЛЖВ «Наслідки прийняття закону України «Про захист персональних даних» (01.06.2010) для ведення бази даних обліку клієнтів та послуг проектів з догляду та підтримки. Звітність та моніторинг діяльності з догляду та підтримки: “перезавантаження”» для зустрічі з організаціями мега–реципієнтами Мережі з питань впровадження програми ГФ6 в Україні в 2010-2012р.р. (м. Київ, 17–18 лютого 2011 року).

Скачати

Підсумки впровадження компоненту «Догляд і підтримка» за 2011 рік
Діяльність з догляду та підтримки ЛЖВ  за фінансової підтримки Мережі ЛЖВ в рамках проекту «Підтримка профілактики ВІЛ/СНІДу, лікування та догляду для найуразливіших груп населення України» (6 раунд Глобального фонду) здійснювалася  в 26 адміністративно-територіальних одиницях України.
Протягом 2011 року послугами проекту скористалися:
     •  46 056 дорослих ЛЖВ або 41,6%;
     •  5 717 дітей, уражених епідемією ВІЛ/СНІДу або 60,1%.

Підсумки впровадження компоненту «Догляд і підтримка» за 2010 рік
Діяльність з догляду та підтримки ЛЖВ  за фінансової підтримки Мережі в рамках проекту «Підтримка профілактики ВІЛ/СНІДу, лікування та догляду для найуразливіших груп населення України» (6 раунд Глобального фонду) здійснювалася  в 27 адміністративно-територіальних одиницях України.
Протягом 2010 року послугами проекту скористалися:
     •  41521 дорослих ЛЖВ (22017 чол. та 19504 жін.);
     •  5565 дітей, уражених епідемією ВІЛ/СНІДу.
Підсумкова таблиця з кількісними даними по охопленню ЛЖВ за період  01.01.2010–31.12.2010, по регіонам

Презентація відділу моніторингу та оцінки Мережі «Моніторинг і оцінка проектів з догляду та підтримки» для семінару "Адміністрування грантів неурядовими організаціями. Ознайомлення з БД і здобуття навичок роботи з нею " (м. Київ, липень 2010 року).

Скачати