Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
УкраїнськаРусский

Mission

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» створена і працює для ВІЛ-позитивних людей, а також пацієнтів з туберкульозом, гепатитами та представників ключових груп ризику.

Кожен наш крок і рішення підпорядковані подоланню епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні. Мережа працює з пацієнтами і для пацієнтів. Ми представляємо інтереси ЛЖВ в 25 регіонах України і активно боремося за те, щоб 100% пацієнтів з ВІЛ мали 100% доступ до лікування.

Сьогодні в Україні доступні ефективні препарати нового покоління проти ВІЛ. Антиретровірусна терапія є в наявності і абсолютно безкоштовна для всіх ЛЖВ.

У 21 столітті ВІЛ більше не вирок. Приймаючи антиретровірусну терапію, ВІЛ-позитивна людина може жити 100% повноцінним життям:

Мережа з боку громадянського суспільства виступає надійним партнером держави в подоланні епідемій ВІЛ/СНІДу, туберкульозу та гепатитів в Україні.

Пріоритетом нашої роботи є досягнення для України глобальних цілей ЮНЕЙДС 90-90-90, через