Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
УкраїнськаРусский

Конкурс оголошується в рамках виконання проекту «Побудова життєздатної системи комплексних послуг з профілактики та лікування ВІЛ/СНІДу, догляду та підтримки для уразливих груп та ЛЖВ» за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, 10 Раунд для виконання у Вінницькій області.

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Конкурс оголошується в рамках виконання проекту «Побудова життєздатної системи комплексних послуг з профілактики та лікування ВІЛ/СНІДу, догляду та підтримки для уразливих груп та ЛЖВ» за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, 10 Раунд для виконання у Вінницькій області.

Пріоритетами Всеукраїнської мережі ЛЖВ є підтримка ініціативи громадських та державних організацій, спрямованої на покращення якості життя людей, які живуть з ВІЛ/СНІД, шляхом надання психологічної, соціальної, консультативної (передусім медичної), правової допомоги та адвокатування доступності лікарських засобів та діагностики для ЛЖВ в Україні.

Загальні умови участі у конкурсі

До участі в конкурсі запрошуються неприбуткові державні та недержавні організації, які офіційно зареєстровані в Україні, мають відповідний досвід роботи у сфері ВІЛ/СНІД, володіють інформацією щодо сучасних методів та підходів до лікування, догляду та підтримки для пацієнтів з ВІЛ-інфекцією на базі медичних закладів (спеціалізованих, загального профілю).

Для участі у конкурсі необхідно подати в режимі он-лайн:

 1. проектну заявку;
 2. робочий план та бюджет;
 3. персонал проекту;
 4. плановані індикатори;
 5. Документи (для конкурсу)
 6. Реєстраційні документи:
  1. свідоцтво про реєстрацію;
  2. статут організації;
  3. довідку про неприбутковий статус.

 7. Угоди про співпрацю з регіональними (обласними/міськими) партнерами або листи підтримки.

Останній термін реєстрації проектних заявок — 17:00, 24 грудня 2013 р.

На етапі підготовки проектної пропозиції радимо звертатися за консультаціями за телефонами: (044) 467-75-67 , 467-75-69 вн.747 до Полянцева Петра, старшого фахівця відділу супроводу лікувальних програм.

Аудіо та відео інструкція по заповненню робочого плану та бюджету знаходиться за посиланням: ftp://subgrants.network.org.ua/10GF_Competition/

Звертаємо Вашу увагу:

Організатор конкурсу не несе відповідальності за роботу Інтернету, будь-які помилки, внаслідок яких проектна пропозиція з додатками не завантажилась, була загублена чи пошкоджена; у випадку виникнення форс-мажорних обставин.

Причини відмови у підтримці проектної пропозиції не повідомляються.

Учасник несе особисту відповідальність за достовірність наданої ним інформації.

Участь у конкурсі (подання проектної заявки) є опосередкованим підтвердженням погодження учасника з усіма умовами конкурсу та його зобов’язаннями належно їх виконувати.

Організації-учасники конкурсу мають право подати письмову апеляційну заяву на ім’я Виконавчого директора ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» про незгоду з результатами розгляду проектних пропозицій технічним комітетом на відкритому конкурсі не пізніше 30 календарних днів після дати оголошення результатів.

Завантажити