Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
УкраїнськаРусский

БO «Соціальна служба «Віфанія» спільно з ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» оголошують відкритий конкурс для ВІЛ-сервісних організацій України на участь в проекті «Диверсифікація джерел фінансування послуг ВІЛ-сервісних організацій»

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Благодійна організація «Соціальна служба «Віфанія» спільно з Всеукраїнською благодійною організацією «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» оголошують відкритий конкурс для ВІЛ-сервісних організацій України на участь в проекті  «Диверсифікація джерел фінансування послуг ВІЛ-сервісних організацій».

м. Київ

21 березня 2016

Метою конкурсу є залучення ВІЛ-сервісних організацій з різних регіонів України до впровадження проекту «Диверсифікація джерел фінансування послуг ВІЛ-сервісних організацій».

Відібрані організації здійснюватимуть діяльність у напрямку розвитку свого інституційного потенціалу, реалізації маркетингових планів на місцях, запровадження прецедентів фінансування послуг з джерел, відмінних від коштів ГФ, забезпечення сталості розвитку та фінансування обраних послуг, їх активне просування на ринку соціальних послуг.

В рамках проекту передбачається консультативна підтримка з боку представників сектору економіки, бізнес-компаній національного рівня щодо проведення аналізу ринків та спроможності ВІЛ-сервісних організацій, підготовки маркетингових стратегій, надання технічної підтримки та подальшого супроводження впровадження маркетингових планів та розвитку соціальних послуг на місцях.

Загальні умови участі у конкурсі

Перший етап реалізації проекту в 2016 році передбачає відбір 8 ВІЛ-сервісних організації для впровадження бізнес-підходів в практику їхньої діяльності.

До участі в конкурсі запрошуються недержавні організації, які офіційно зареєстровані в Україні, та надають соціальні послуги у сфері ВІЛ/СНІД.

Критерії відбору учасників

Відбір учасників здійснюватиметься на конкурсній основі. Критеріями відбору організацій слугуватиме конкурс мотиваційних листів ВІЛ-сервісних організацій щодо їхньої участі в проекті, та досвід надання послуг у сфері ВІЛ/СНІД.

Зацікавленим організаціям необхідно надіслати мотиваційні листи від імені керівника організації на адресу електронної пошти БО «Соціальна служба «Віфанія»: bethanysocialservices@gmail.com .

Кінцевий термін подачі мотиваційних листів – 18 квітня 2016 р. до 18:00. 

Всім учасникам будуть повідомлені результати конкурсного відбору по його завершенню.

Контактна інформація:

Благодійна організація «Соціальна служба «Віфанія» 

e-mail: bethanysocialservices@gmail.com

тел./ факс (044) 417 36 06

Завантажити