Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
УкраїнськаРусский

«100% життя» і ITech готують тренерів серед медсестер

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Уже вдруге проходить тренінг для тренерів по роботі з інтервенцією «Школа пацієнта: удосконалення підходів, ефективні інструменти консультування, клінічна доказова база і кращі міжнародні практики». Цього разу з 12 по 14 березня 2019 року ITech і «100% життя» навчали медсестер СНІД-центрів, Кабінетів Довіри, сайтів замісної терапії та видачі АРТ з різних регіонів України.

     

Учасників тренінгу цікавили питання ефективного консультування при відмові клієнта приймати терапію, формування у них прихильності, нових схем прийому АРТ, побічних ефектів. У програмі тренінгу були наступні теми: перехід від стратегії «тестуй і лікуй» до стратегії «швидкого початку прийому АРТ»; мотиваційне консультування в роботі з уразливими групами, сучасні схеми АРТ і кращі схеми в Україні і в світі.

Сесію «Консультування в зв’язку з травмою в контексті пост-травматичного синдрому» провела експерт БО «100% життя» Катерина Панделі: «Пацієнт, який дізнається про свій ВІЛ-статус, перебуває в стані шоку. Роль посттравматичного стресового синдрому в подальшій картині роботи з пацієнтом часто недооцінена. Завдяки нашим партнерам з ITech ми почали включати роботу з травмою в програму для наших тренерів, та вже бачимо результати. Тим більше, що за відгуками учасників тренінгу, часто медпрацівник виконує роль своєрідного духівника, який надає не тільки медичну, а й психологічну допомогу».

Ірина Юр’єва, ITech

Учасники тренінгу обмінялися досвідом по роботі зі складними випадками – відмови від прийому ліків, переривань, роботи з клієнтами при наявності побічних ефектів. Цей тренінг – етап спільного проекту ITech та «100% життя», який підготує програми для навчання соціальних і медичних працівників ефективному онсультуванню і формуванню прихильності у людей, які живуть з ВІЛ.