Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
УкраїнськаРусский

БО «100% ЖИТТЯ» захищає права мігрантів та переселенців

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

20-21 лютого 2019 ЮНЕЙДС, Всесвітня рада церков та Міжнародна католицька комісія з міграції провели семінар з питань ВІЛ серед мігрантів та біженців.

   

Метою семінару було створення дорожньої карти для зміцнення співпраці релігійних організацій з іншими секторами, розширення ролі релігійних організацій у вирішенні проблем ВІЛ та надання відповідних послуг з профілактики, догляду та підтримки мігрантам та біженцям.

Генеральний секретар Всесвітньої ради церков Олав Фиксе Твейт у своєму вступному слові підкреслив: «Мігрантів часто сприймають як носіїв захворювань, а правда в тому, що вони є жертвами недбалості та байдужості на шляху до країни перебування та/або в країні перебування»

Активну участь в семінарі в якості доповідача і фасилітатора взяла й керівник віділу по роботі з регіонами Валерія Рачинська. В своїй презентації вона розповіла про співпрацю БО «100% ЖИТТЯ» з релігійними організаціями в роботі з внутрішньо-переміщеними особами в контексті профілактики та лікування ВІЛ та про виклики, з якими стикаються переселенці від початку збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму.

Також у роботі семінару взяв участь давній партнер БО «100% ЖИТТЯ» протоієрей Сергій Дмитрієв, який представив досвід роботи ГО «ЕЛЕОС-УКРАЇНА» в зоні Операции Объединенных Сил. Зауважимо, що представник Православної Церкви України вперше долучився до роботи Всесвітньої ради церков.

«Релігійні громади та організації мають великий потенціал та довіру суспільства і повинні допомогти розвінчати міфи про ВІЛ та міграцію» – зауважила Валерія Рачинська по завершенні семінару.