Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
УкраїнськаРусский

Знайдені нові переможці мотиваційної програми серед медичних працівників у новому раунді проекту HealthLink

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Підбито підсумки мотиваційної програми для медичних працівників проекту HealthLink за грудень 2018 року. Результати верифікувалися шляхом перевірки взяття ВІЛ-позитивних пацієнтів під медичний нагляд.

У грудні було обрано аж 17 медичних працівників, які показали найвищі результати за проведеним тестуванням на ВІЛ серед пацієнтів, які цього потребують.

Список переможців програми поповнили:

         

 

 

 

Нагадаємо, що у жовтні БО “100% Життя” (раніше Мережа ЛЖВ) разом із МБФ “Альянсом громадського здоров’я” запустили мотиваційну програму для медичних працівників, які задіяні у проекті HealthLink. Показники роботи медичних працівників накопичуються за період роботи медичного працівника та при умові досягнення подальших рівнів індикаторів учасник програми продовжує отримувати додаткову винагороду. Програма має 5 рівнів індикаторів для кожної групи регіонів.

 

За період з жовтня по грудень 2018 року, було обрано і нагороджено 21 переможець з різних регіонів України, які залучили до тестування і лікування найбільше пацієнтів.

Головною метою програми є мотивувати медичних працівників  проводити тестування на ВІЛ серед пацієнтів, які цього потребують. При досягненні встановлених показників медичний працівник (або парамедик) отримує певну винагороду (пакет), що мають різну вартість та наповнення та відповідає досягнутим показникам.

Термін реалізації програми мотивації: 1 жовтня 2018 року – 30 вересня 2019 року

Географія програми мотивації: Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Київська, Кіровоградська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Херсонська, Черкаська, Чернігівська області та місто Київ

У програмі можуть прийняти участь всі медичні працівники ЛПУ (в т.ч. парамедики), що працюють в проекті з МБФ «Альянс громадського здоров’я» та БО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД».

HealthLink – це п’ятирічний проект, який реалізовується протягом 2017-2022 років в тих регіонах України, які мають високі показники поширення ВІЛ-інфекції – це Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Київська, Кіровоградська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Херсонська, Черкаська, Чернігівська області та місто Київ.

Проект HealthLink дає можливість швидко і безпечно пройти тест на ВІЛ і почати лікування. HealthLink впроваджується БО «100% Життя» (Всеукраїнська мережа ЛЖВ) та Альянсом громадського здоров’я за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).