Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
УкраїнськаРусский

Координаційна зустріч по План Переходу в Україні

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

14 грудня 2018 року в Києві відбулася Координаційна зустріч партнерів в забезпеченні сталості послуг з профілактики ВІЛ, соціального супроводу пацієнтів з ВІЛ та ТБ в процесі переходу від донорського до державного фінансування. Метою зустрічі було узгодження розуміння та дій усіх партнерів з реалізації Плану переходу; презентація та обговорення основних напрацювань; визначення основних здобутків та проблем; окреслення першочергових задач.

У зустрічі приймали участь Віктор Ляшко, перший заступник Генерального директора ЦГЗ МОЗ, Максим Демченко, експерт БО «100% життя», координатор платформи з експертного супроводу впровадження плану переходу від донорського до державного фінансування програм з ВІЛ/ТБ, Вікторія Тимошевська, директорка Програми «Громадське здоров’я» МФ «Відродження», Дмитро Шерембей, голова Координаційної ради БО «100% життя», Павло Смірнов, заступник виконавчого директора МБФ «Альянс громадського здоров’я» та інші.

Олена Кучерук, Міжнародний фонд «Відродження» та Дмитро Шерембей, голова Координаційної ради БО «100% життя» розповіли про вплив громадськості на забезпечення сталості надання послуг у сфері ВІЛ/ТБ, презентували адвокаційні ініціативи, направлені на реалізацію Стратегії. «Реалізація Плану Переходу — це найважливіше завдання держави на найближчий час, — підкреслив Дмитро Шерембей. — Ми, як громадський сектор, прикладаємо максимальних зусиль, щоб забезпечити цей складний процес нашої експертизою та впливом. Разом ми здатні зробити Україну прикладом для інших країн».

Експерт «100% життя» Максим Демченко, координатор стратегічної групи при ЦГЗ, презентував плани з надання технічної допомоги НУО у процесі впровадження Плану Переходу на державне фінансування програм ВІЛ/ТБ в Україні.  

Організаторами зустрічі виступили ЦГЗ МОЗ та МФ «Відродження», со-організатором — БО «100% Життя».