Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
УкраїнськаРусский

«100% життя» на Програмній координаційній раді ЮНЕЙДС

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Сьогодні другий день 43-го засідання Програмної координаційної ради ЮНЕЙДС, що проходить 11-13 грудня 2018 у Женеві. Експерти «100% життя» Зоя Заміховська та Микита Трофименко представляють свої доповіді.

Микита Трофименко звернув увагу присутніх на неможливість подолання епідемії ВІЛ/СНІД в регіоні СЕЦА без впровадження гнучких положень угоди ТРІПС.  «Закликаю ЮНЕЙДС та інші міжнародні організації підтримати зусилля громадських організацій у цьому напрямі», — підкреслив Микита.  

Експерт відділу адвокації Зоя Заміховська представляє досвід впровадження плану переходу, та виступає з оглядом ситуації з виконанням плану переходу в країнах СЕЦА. Під час свого виступу Зоя ознайомила учасників зустрічі з існуючими особливостями фінансування програм профілактики, підтримки та лікування ВІЛ для представників ключових спільнот. Зоя закликала країни-донори та  ключових донорів надати технічну підтримку та менторинг для допомоги державам країн СЕЦА та НГО для успішного завершення плану переходу без втрати попередніх зусиль в подоланні епідемії.

Читайте, як проходив перший день засідання Координаційної ради програми ЮНЕЙДС у Женеві.

Доклад Делегации гражданского сообщества на 43м заседании ЮНЕЙДС