Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
УкраїнськаРусский

Роль соціального працівника в процесі одужання пацієнтів с туберкульозом

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

3 грудня 2018 року в Києві відбувся круглий стіл “Результати оцінки надання комплексного пацієнт-орієнтованого пакету послуг хворим на мультирезистентний туберкульоз для покращення їх прихильності до лікування” (РАТН, USAID) на якому були представлені результати проекту.

Одну з історій успіху лікування  мультірезистентного туберкульозу особисто презентував клієнт, який знаходився під супроводом  благодійної організації “100% життя. Львів” та одужав. Він підкресли, що “надважливу роль у моєму одужанні зіграв соціальний працівник, який спілкувався зі мною”як рівний з рівним” та замотивував початок лікування, на той працюючи в моєму найближчому оточенні”.
 
 
Мультидисциплінарна команда (лікар-фтизіатр, соціальнік працівник, представник організації) зі Львова представлена на спільній фотографії.
Центральний офіс БО “100% життя” дякує команді Львівського осередку за роботу по супроводу туберкульозу, яка триває.