Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
УкраїнськаРусский

БО «100%Життя» ділиться досвідом по доступу до лікування

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

БО «100% Життя» представила свій унікальний досвід в сфері розширення доступу до лікування на бізнес-семінарі «Індія – глобальна сила у фармацевтиці та надійний партнер для України», що був організований Посольством Індії в Україні, Асоціацією індійських фармацевтичних виробників (IPMA), Радою сприяння експорту фармацевтичних препаратів Індії (PHARMEXCIL) за участю Його Високоповажності Посла Індії пана Партха Сатпатхі.

Юрисконсульт з питань інтелектуальної власності БО «100% Життя» Микита Трофименко виступив із презентацією, в якій розповів про досвід  БО «100% Життя» в сфері адвокації зниження цін на лікарські засоби, а також патентної реформи в Україні. Микита зазначив, що вихід генеричних препаратів належної якості на фармацевтичний ринок України є невід’ємним елементом впровадження рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) лікувати всіх пацієнтів, які потребують необхідного лікування. «Наша мета – 100% доступ до препаратів для пацієнтів, яким держава гарантує лікування, — підкреслив директор з політики та адвокації БО «100% Життя» Сергій Дмитрієв. — Так як держава не завжди здатна закупити брендові ліки, вихід — це використання якісних генеричних препаратів».

Виступ Микити Трофименка, в якому був представлений досвід БО «100% Життя» викликав великий інтерес учасників зустрічі, які відмітили значний вклад організації в розширення доступу до лікування в Україні.