Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
УкраїнськаРусский

«100 % життя» отримала подяку від Управління Цивільно-Військового Співробітництва

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Вже втретє співробітники БО «100 % життя» разом з представниками військових частин різних видів та родів військ Збройних Сил та Національної Гвардії України беруть участь у навчальному курсі цивільно-військового співробітництва.

Впродовж двох тижнів з 22 жовтня по 3 листопада 2018 з учасниками курсу працювали представники Центру багатонаціональної групи з цивільно-військового співробітництва Італійської Республіки, інструктори та викладачі Національного університету оборони України, представники міжнародних гуманітарних та громадських організацій.

В рамках цього навчального курсу були проведені лекції з особливостей інформаційної роботи з питань профілактики запобігання інфекційних хвороб — ВІЛ, вірусного гепатиту С, туберкульозу та впровадження здорового життя для уразливих груп населення, які мешкають у зоні проведення операції Об’єднаних Сил. «Профілактика інфекційних хвороб у зоні конфлікту — це запобігання гуманітарної катастрофи, — підкреслила Ірина Агєєва, директор програм та проектів БО «100 % життя», яка приймала участь у тренінгу. — Приємно, що наша експертиза в боротьбі з епідемією ВІЛ/СНІДу  та туберкульозу затребована у військових, які розуміють усю важливість таких програм». 

Після закінчення цього курсу усі військовослужбовці залучатимуться до безпосереднього виконання обов’язків у складі груп ЦВС в зоні збройного конфлікту.

За надану підтримку БО «100 % життя» та Центр Громадського Здоров’я МОЗ України отримали подяку від Управління Цивільно-Військового Співробітництва та Навчально-наукового центру міжнародної миротворчої діяльності Національного університету оборони України ім. Івана Черняховського.