Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
УкраїнськаРусский

Як сформувати прихильність до АРТ

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

БО «100 відсотків життя» спільно з Центром громадського здоров’я МОЗ України  проводить цикл тренінгів з формування та підтримки прихильності до АРТ

27-28 вересня та 1-2 жовтня пройшли перші два тренінги з циклу «Формування та підтримка прихильності до АРТ» для мультидисциплінарних команд з 12 регіонів України (PEPFAR).

Дані тренінги розроблено командою тренерів-експертів у складі представників БО «100 відсотків життя» Катерини Панделі та Валерії Лі, консультанта ІСАР в Україні Ігоря Семененко, представника ІСАР з Нью-Йорка Касії Уелс. Також до підготовки та проведення тренінгів було залучено представника ЦГЗ Сергія Рябоконя та національного координатора покращення прихильності до АРТ (УЦГЗ) Юрія Лазаревича. Навчання організовано  Центром громадського здоров’я МОЗ України в рамках проекту «Посилення спроможності лікування ВІЛ/СНІД в Україні в рамках Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД (PEPFAR)».

В перших двох тренінгах взяли участь 50 медичних та соціальних працівників з 7 областей України: Київської,  Донецької, Дніпропетровської, Херсонської, Запорізької, Черкаської та Чернігівської.

Навчання було сфокусовано на наступних ключових темах:

Наступний тренінг з циклу пройде в Києві 8-9 жовтня поточного року.