Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
УкраїнськаРусский

Люди, які перемогли туберкульоз, об’єдналися для боротьби з епідемією в Україні

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

На жаль, в Україні склалася непроста ситуація внаслідок поширення епідемії туберкульозу. Це справжній виклик, що потребує негайної відповіді та мобілізації зусиль як держави, так й неурядових організацій.

Саме для того, щоб об’єднати зусилля та налагодити плідну співпрацю держави з громадським сектором, Благодійна Організація “TB People Ukraine” влаштовує Першу національну конференцію «Мобілізація зусиль спільноти у боротьбі з туберкульозом в Україні».

Ольга Клименко, голова правління БО «TBpeopleUkraine» пояснює, чому саме зараз ця конференція на часі: «Ми, як пацієнти, очікуємо, що жодні рішення щодо туберкульозних програм та їх впровадження в Україні не будуть прийматися без нашої участі. Ніхто — ані лікарі, ані чиновники від охорони здоров’я – не розуміють до кінця, з чим приходиться стикатися хворим на туберкульоз. И зараз ми бачимо, як держава прислуховується до наших порад та активно рухається нам назустріч. Мобілізація ТБ спільноти в Україні — один з важливих кроків на шляху до Плану переходу — коли фінансування боротьби з соціально небезпечними захворюваннями перейде повністю від міжнародних донорів до держави».

Учасники та спікери національної конференції:

Довідково:

Дані з Аналітично-статистичного довіднику «Туберкульоз в Україні» за 2017 р. ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України» та ДЗ «Центр медичної статистики МОЗ України»

Контакти для преси:

Інесса Протащик 067 695 06 91

inessa.protaschick@lightofhope.com.ua