Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
УкраїнськаРусский

Мережа проводить зустріч з Глобальним Фондом з прав людини

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Сьогодні, 15 травня 2018 року в Києві відкрилася зустріч Глобального Фонду по стратегічному плануванню для комплексного реагування на пов’язані з порушенням прав людини перешкоди в доступі до послуг у сфері ВІЛ і туберкульозу.

 

У зустрічі беруть участь ключові стейкхолдери, представники державної влади, міжнародні партнери. У перший день виступали голова Всеукраїнської Мережі ЛЖВ Дмитро Шерембей, Володимир Курпіта, генеральний директор Центру громадського здоров’я України; Яцек Тишко, директор UNAIDS в Україні, Ральф Юргенс, старший координатор, відділ з питань прав людини ГФ, Марті Еверард, представник ВООЗ, Віорел Солтан, партнерство “Stop TB”.

Україна була обрана Глобальним Фондом як одна з 20 країн, яким буде надана інтенсивна підтримка в боротьбі з епідемією ВІЛ/туберкульозу. “Один з найважливіших аспектів цієї боротьби — право на доступ до лікування, яке має бути забезпечено кожному пацієнтові, незалежно від його статусу, статі, способу життя, — підкреслює Дмитро Шерембей, голова Мережі ЛЖВ. — Наше завдання, як пацієнтська організації, максимально донести до всіх зацікавлених осіб потреби і проблеми пацієнтів, з якими вони стикаються під час лікування”.

“Ми сподіваємося, що комплексний підхід щодо програм з прав людини допоможе ранньому виявленню ВІЛ і туберкульозу серед представників ключових груп і постановці і утриманню на лікуванні, — говорить Сергій Кондратюк, експерт Мережі з політики та адвокації. — Це допоможе ефективніше боротися з зупинкою цих епідемій в Україні”.