Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
УкраїнськаРусский

Проект HealhLink готує лікарів-лідерів в регіонах

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

У квітні Мережа провела серію навчальних тренінгів для лікарів та соціальних працівників, щоб посилити потенціал партнерів проекту HealhLink в регіонах. Результатом стане впровадження ефективних підходів до консультування уразливих груп населення, мотивування їх до тестування на ВІЛ швидкими тестами та залученню до тестування статевих партнерів. Сформована когорта лідерів серед лікарів в регіонах, здатних надалі навчати працівників медичних установ з питань зниження стигми та дискримінації до ЛЖВ, як основного бар’єру в доступі до тестування та лікування.

В цілому вже 73 соціальних працівників і лікарів готові впроваджувати високі стандарти проекту HealthLink в 12 регіонах.

У березні для посилення потенціалу проектних команд в регіонах, щодо основних принципів реалізації проектних втручань, надання доказової бази для їх впливу, моніторингу та оцінки діяльності, була проведена серія тренінгів з грантменеджменту. У тренінгах взяли участь майже 60 представників регіональних НУО з 10 регіонів.

Проект HealthLink: “Прискорення зусиль з протидії ВІЛ/СНІДу в Україні”, прискорює процес подолання епідемії ВІЛ в Україні. Дає можливість швидко і безпечно пройти тест на ВІЛ і почати лікування. Проект впроваджується Мережею в партнерстві з Альянсом громадського здоров’я за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).