Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
УкраїнськаРусский

Мережа і Міноборони підписали меморандум про співпрацю

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

14 березня 2018 року року відбулася вагома подія – Міністром оборони України та Головою координаційної ради БО «Мережа» було підписано Меморандум про співробітництво.

“Це для нас стратегічний напрямок співпраці і ми упевнені у плідній співпраці, – говорить Дмитро Шерембей, голова Мережі. –  В нас є спільне з Міністерством розуміння, що необхідно реалізувати ефективну стратегію профілактики та протидії соціально-небезпечним епідеміям серед особового складу Збройних сил України та цивільного населення України”

Меморандум відкриває нові перспективні напрямки співпраці, а саме:

Меморандум про співробітництво передбачає співпрацю з управлінням превентивної медицини Центрального військово-медичного управління, управлінням військово-цивільного співробітництва та іншими структурами Міністерства оборони України з питань профілактики соціально-значущих інфекцій як серед військовиків, так і цивільних осіб, а також задля збереження та зміцнення їх здоров’я.