Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
УкраїнськаРусский

Візит ГФ в офіс Всеукраїнської Мережі ЛЖВ

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

8 серпня 2017 в офісі Всеукраїнської Мережі ЛЖВ пройшла зустріч з командою інспекторів Глобального фонду (ГФ) на чолі з Генеральним інспектором Мухамедом Діанe. “Ми інспектуємо країни з метою імплементації нових проектів по боротьбі з епідемією ВІЛ/СНІДу та туберкульозу. Зараз настала черга України, і ми впевнені, що ми зможемо допомогти організаціям на місцях покращити їх діяльність”, — підкреслив Незар Аль-Хада, провідний аудитор інспекції.

Інспектори ознайомились з досвідом роботи і процедурами Мережі. Крім цього обговорили проекти в сфері охорони здоров’я України, спрямовані на боротьбу з епідемією ВІЛ; основні питання, з якими стикається організація під час реалізації програм ГФ; ефективність координації громадянського суспільства, уряду і партнерів з розвитку, а також що ГФ може змінити в управлінні грантами в Україні.

“Ми познайомили Генерального інспектора ГФ з нашими досягненнями в боротьбі проти епідемії і планами найбільшої пацієнтської організації на найближчі 3 роки. Ми відкриті, прозорі та готові до ефективної співпраці з Глобальним фондом”— зазначив глава Координаційної Ради Мережі Дмитро Шерембей.