Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
УкраїнськаРусский

Проект RESPECT допомагає лікарям первинної ланки

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

На початку червня 2017 року для сімейних лікарів Полтавщини стартував 5-денний курс тематичного удосконалення «Ведення пацієнта з ВІЛ-інфекцією/СНІДом сімейним лікарем».

Цим тренінгом розпочато навчання сімейних лікарів на базі факультету післядипломної освіти (ФПДО) сімейних лікарів Української медичної стоматологічної академії (УМСА)

Цій події передувала інтенсивна робота: оновлення курсу тематичного удосконалення (ТУ), що був розроблений за технічної підтримки проекту у попередні роки; затвердження програми та матеріалів курсу Вченою Радою ФДПО УМСА; підготовка викладачів тощо.

Найактуальнішими темами 5-ти денного циклу ТУ, за відгуками слухачів, стали: АРТ та її роль у покращенні стану здоров’я пацієнтів з ВІЛ-позитивним статусом; мотивування пацієнтів на проходження тестування на ВІЛ; нормативно-правова база щодо лікування пацієнтів з ВІЛ; толерантне ставлення до ВІЛ-позитивних пацієнтів, як передумова успішного лікування.

Знайомство та налагодження контактів з Полтавським Центром профілактики та боротьби зі СНІДом, а також соціальними працівниками БО «Світло надії», яка представляє інтереси Мережі у Полтавському регіоні, надасть можливість сімейним лікарям більш активно залучати пацієнтів до програм тестування, лікування та догляду і підтримки.

Менторська підтримка викладачам УМСА в процесі підготовки та проведення курсу ТУ надавалась викладачами кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги НМАПО ім. П.Л.Шупика та командою проекту RESPECT.