Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
УкраїнськаРусский

Запрошуємо на #Незабуті, акцію до Дня Пам’яті померлих від СНІДу

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

19 травня 2017 запрошуємо всіх небайдужих приєднатися до нашої акції #Незабуті, присвяченої Міжнародному Дню Пам’яті померлих від СНІДу. Акція відбудеться о 10:00 біля Меморіалу “Червона Стрічка” за адресою Лаврська, 23 і буде підтримана в 25 регіонах України.

Україна нарешті дуже близько до мети зупинити епідемію ВІЛ/СНІДу. Ми віримо, що це станеться у найближчі роки. Але нажаль, та ситуація, яка є зараз, не завжди була такою. Ми всі знаємо, що наш шлях – це постійна боротьба. Боротьба за життя. Аби дожити сьогодні до моменту коли ВІЛ – більше не вирок, Україна втратила більше 40 тис людей.


Серед них були й активісти і громадські діячі, люди зі статками і без. Всі вони свідки минулого. Ми несемо пам’ять про них досі. Їхній вклад у наше сьогодні не можливо переоцінити, неможливо забути. 19 травня по всій Україні символічні силуети тих, хто пішов від нас, нагадають нам, що ліки є! Від ВІЛ більше не помирають, бо ліки Є!

Інсталяції зі скульптур з дротових силуетів, які є тими свідками, що вже пішли від нас, та все ж ще поруч, будуть встановлені у всіх регіонах України. Силуети, ніби образи 40 тисяч українців, які померли від ВІЛ, будуть присутні цього дня з нами. Вони стоятимуть на акції поруч з живими, на вулицях біля пам’ятника, в усіх регіонах країни.