Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
УкраїнськаРусский

Мережа — основний реципієнт нового проекту ГФ

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

18 травня 2017 року під головуванням Віце-прем’єр міністра України Павла Розенка відбулося засідання Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІД.

На ньому Національна рада затвердила нову заявку України до Глобального фонду для боротьби зі СНІД, туберкульозом та малярією.

Нацрадою також було високо оцінено досягнення Мережі та підтверджено її  спроможність і надалі впроваджувати проект Глобального фонду в Україні — чи не найважливіший з проектів націлений на подолання епідемії ВІЛ та туберкульозу в країні.

«Ми дуже вдячні всім нашим партнерам та колегам за довіру, — підкреслює Голова Координаційної Ради Дмитро Шерембей. —  Це рішення Нацради – чергове підтвердження досягнень нашої  організації, яка докладає максимум зусиль, щоб зупинити епідемію  у країні».

Нагадуємо, робота над проектом нової заявки України до ГФ стартувала навесні 2017 року.