Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
УкраїнськаРусский

Всеукраїнська мережа ЛЖВ та AHF Ukraine роздадуть понад 7 тис презервативів під час кінофестивалю

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

19-23 квітня в Києві пройде фестиваль короткометражних фільмів Kyiv International Short Film Festival, де Всеукраїнська мережа ЛЖВ та AHF Ukraine роздадуть відвідувачам 7,2 тисячі презервативів.

На фестивалі #KISFF відразу чотири програми присвячені табуйованим темам сексу, відносин і любові – від ретроспективи фільмів одного з найбільших ЛГБТ-кінофестивалів Frameline (Queer Classics: короткий метр 90-х) до сучасних робіт в програмах Midnight Sexy Shorts, Out & Proud і Let’s Talk about Sex. Саме ці програми стали приводом зайвий раз нагадати про крихкість життя, про взаємну довіру і необхідності безпечного сексу.

Крім цього, гостями фестивалю стануть понад 40 представників кіноіндустрії, серед яких організатори міжнародних фестивалів, представники кіношкіл, а також режисери, продюсери, актори.
«Сто відсотків життя починається зі стовідсотковою безпеки, – підкреслює глава БО” Всеукраїнська мережа ЛЖВ “Дмитро Шерембей. – Ми хочемо нагадати про це всім гостям кінофестивалю – не нехтувати простими заходами безпеки ».
“Сьогодні, коли ВІЛ-інфекція залишається глобальною проблемою, безпечний секс та доступність презервативів дуже актуальні. Це стосується кожного.” – зазначає Сергій Федоров, директор Представництва Фундації АнтиСНІД-США в Україні, AHF Ukraine.

Всеукраїнська мережа ЛЖВ – найбільша пацієнтська організація в Україні, яка створена і працює для ВІЛ-позитивних людей, а також пацієнтів з туберкульозом, гепатитами та представників ключових груп ризику. Разом з партнерами Мережа веде активну роботу, щоб зупинити в країні епідемії ВІЛ / СНІДу, гепатиту та туберкульозу.
Фундація AHF – AIDS Healthcare Foundation була створена в 1987 в Лос-Анджелесі, як невелике громадське об’єднання, а сьогодні в рамках реалізації комплексних медичних програм, AHF надає догляд, лікування та послуги для більш ніж 700 000 пацієнтів, що живуть з ВІЛ в 39 країнах Африки , Азії, Європи, Латинської і Північної Америки.

Тестування і лікування – це базові компоненти стратегії AHF в боротьбі з епідемією СНІДу в світовому масштабі.