Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
УкраїнськаРусский

Благодійний магазин допомагатиме жінкам кризового центру у Черкасах

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

БО «Черкаська мережа» відкрила перший у Черкасах благодійний магазин.

Благодійний магазин «Булавка» уже зустрів своїх перших покупців у Черкасах. В обласному центрі це перша практика залучення коштів для благодійних проектів — частина коштів від продажу одягу та іграшок «Майстерні веселих ельфів» буде витрачено на функціонування жіночого кризового центру.

«Кошти витрачатимемо на харчування, покращення умов проживання, надання адмінпослуг, оплату комунальних та інше, – розповідає Олена Стрижак, голова БО «Черкаська мережа». – Це вкрай необхідна ініціатива, адже в центрі жінки разом із дітками перебувають досить тривалий час: від трьох місяців до року. Тому гроші потрібні завжди. Більшість клієнток центру належать до вразливих до ВІЛ жінок. Тому важливо їх вчасно підтримати, допомогти пройти діагностику, і мати в цей час матеріальну і психологічну підтримку»

Зараз у процесі створення сторінки магазину в соціальних мережах. Ті, хто не може відвідати магазин особисто, матиме можливість зробити покупки он-лайн. Варто зазначити, що ціни в магазині низькі, а одяг – відомих брендів.

Першим покупцем «Булавки» стала президент Ротарі-клубу «Черкаси-Центр» Тетяна Очеретяна. Вона зробила подвійну благочинну покупку: придбала хенд-мейд іграшки, які передасть для маленьких пацієнтів у протитуберкульозний санаторій у Руській Поляні. А гроші, виручені від покупки, буде направлено на функціонування жіночого кризового центру. «Ініціатива зі створення благодійного магазину – неймовірно цікава й креативна, – ділиться враженнями Тетяна Очеретяна. – Адже таким чином кожен може зробити добру справу: зробивши звичайну покупку, як, приміром, я, допомогти іншим, хто опинився в непростій життєвій ситуації».