Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
УкраїнськаРусский

Одеса приєдналася до ініціативи Fast Track Cities

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Другим містом в Україні, що підписали Паризьку декларацію в рамках глобальної стратегії ООН щодо подолання ВІЛ/СНІДу, стала Одеса. До цього в 2016 році до програми подолання епідемії ВІЛ/СНІДу в містах, приєднався Київ.

Міжнародна ініціатива Fast Track Cities спрямована на досягнення глобальних цілей ЮНЕЙДС 90-90-90 в рамках окремих міст. Ініціатива передбачає розширення програм щодо запобігання інфікуванню ВІЛ, формування міських програм з діагностики та лікування ВІЛ-інфекції для максимального задоволення жителів міста, в тому числі представників груп ризику.

«Мережа ЛЖВ вітає цей крок з боку мерії Одеси. Відповідальність і зобов’язання, які бере на себе місцева влада в питаннях подолання епідемії ВІЛ та надання послуг спільноті ЛЖВ, є прикладом послідовної рішучості зупинити епідемію в конкретному місті, – сказав виконавчий директор БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Володимир Курпіта під час церемонії підписання. – У Києві після підписання Паризької декларації прийнята міська програма і збільшилося фінансування програм тестування та лікування ВІЛ-інфекції. Ми впевнені, що в Одесі ми також побачимо нову стратегію в дії»

Паризька декларація «На шляху прискорення подолання епідемії ВІЛ-інфекції в містах» в рамках глобальної стратегії ЮНЕЙДС 90-90-90 була підписана в 2014 року в Парижі. Ініціаторами виступили ЮНЕЙДС, UNHabit і IAPAC. Станом на кінець 2016 року мери 80 міст в усьому світі приєднались до ініціативи http://www.unaids.org/sites/default/files/media_asset/cities-ending-the-aids-epidemic_en.pdf