Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
УкраїнськаРусский

Персональні дані ВІЛ-позитивних пацієнтів під надійним захистом

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України видала Мережі Атестат відповідності для інформаційної системи «ВІЛ-інфекція в Україні». Ця система функціонує з використанням хмарних технологій і, за експертною оцінкою Державної служби, вона повністю забезпечує захист даних пацієнтів і лікарів, а також відповідає вимогам нормативних документів технічного захисту інформації в Україні.

Інформаційна система «ВІЛ-інфекція в Україні» розроблена Мережею в рамках проекту ACCESS, який покликаний забезпечити максимальний доступ ВІЛ-позитивних людей до медичної допомоги в Україні шляхом підвищення ефективності національної системи охорони здоров’я на місцевому, регіональному та національному рівнях.

Вже зараз проходить пілотне впровадження системи «ВІЛ-інфекція в Україні» в Києві, а також в Одеській, Вінницькій і Полтавській областях. До літа планується запустити систему ще в 8 регіонах України. Досвід Мережі в інформаційних технологіях для медицини буде корисний під час запуску системи eHealth, яка є на даний момент одним із пріоритетних завдань в реформі охорони здоров’я.