Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
УкраїнськаРусский

У Кабміні відбулося засідання Нацради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ\СНІДу

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

16 лютого 2017 року у Кабінеті Міністрів України відбулося засідання Національної Координаційної Ради з питань протидії епідеміям туберкульозу та ВІЛ СНІДу в країні.

Одно з найважливіших питань, яке розглядалося на цьому засіданні — оформлення нової заявки до Глобального Фонду на фінансування Програми з протидії епідемії ВІЛ/СНІДу та туберкульозу в 2018-2020 роках — замість продовження попередньої заявки.

Ми вдячні всім, хто підтримав Мережу у подачі Повної Заявки, яка враховує всі поточні українські реалії. Всі пропозиції Мережі, які були підтримані Глобальним Фондом, зараз знайшли беззастережну підтримку і в Нацраді.

«Дуже важливо, що всі члени Національної Координаційної ради і реципієнти Глобального Фонду погодилися з тим, щоб Україна подала адаптовану під сучасну ситуацію заявку, яка буде заново написана саме для того, щоб зупинити епідемію ВІЛ / СНІДу в Україні», — підкреслив глава Мережі Дмитро Шерембей.

Серед інших прийнятих на Раді рішень — положення про групу з розробки проекту запиту України до Глобального фонду; прийнята структура підготовки проекту запиту; затверджено орієнтовний графік та  персональний склад групи з розробки проекту. Координацією процесу підготовки та подачі заявки до Глобального Фонду Рада доручила займатися МОЗ України.