Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
УкраїнськаРусский

Мережа приєдналася до Всесвітньої акції проти Roche

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

7 лютого 2017 року активісти проводять Всесвітню акцію проти нелюдяності Roche — швейцарського концерну, що виробляє препарат проти раку грудей трастузумаб. У той час, коли рак грудей — одна з провідних причин смертності в країнах з середнім і низьким доходом, безліч жінок не мають до нього доступу через його високу ціну. У різних країнах ціна коливається від 10 до 38 тис. доларів на рік, а в Україні — 637 тисяч гривень.

Проте економісти, що спеціалізуються на охороні здоров’я, підрахували, що річний курс трастузумаба може коштувати всього … $ 240, при чому у цю суму вже закладено 50% прибутку.

Тільки в 2015-му році концерн Roche отримав 8,9 мільярда доларів прибутку, а зарплата CEO Северина Швана склала 12 мільйонів доларів. До того ж, Roche усіма силами утримує ці високі ціни, володіючи монопольними патентами в країнах або використовуючи інші засоби — аж до судових процесів — щоб блокувати потенційно більш доступні версії препарату.

Вимоги до Roche:

Мережа, як організація, яка завжди виступає за максимальне розширення доступу до лікування, приєднується до цієї всесвітньої ініціативи, яку вже підписали 108 організацій.