Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
УкраїнськаРусский

Конкурсний відбір регіональних координаторів проекту по ТБ і ВІЛ/СНІДу

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Громадська організація «Клуб «Шанс» оголошує про конкурсний відбір регіональних координаторів у проект «Забезпечення сталої відповіді на епідемії ТБ і ВІЛ/СНІДу: від сервісів до адвокації» за підтримки БО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ».

До участі у проекті запрошуємо представників ВІЛ-сервісних організацій та організацій, які здійснюють діяльність у сфері протидії ВІЛ/СНІДу.

В умовах скорочення обсягів фінансової та технічної допомоги міжнародних організацій, відсутності реальної фінансової підтримки з державного та місцевих бюджетів, недолугості місцевих політик щодо забезпечення впровадження медико-соціальних програм для ЛЖВ та уразливих груп виникають ризики нівелювання багаторічних зусиль НУО для запровадження ефективних стратегій протидії епідеміям.

У переважній більшості областей України склалася ситуація, яку на сьогодні можна назвати неоднозначною. З одного боку, у всіх без винятку областях на досить високому рівні впроваджуються медико-соціальні програми для ЛЖВ та уразливих груп. І з другого, здебільшого всі заяви державних посадовців обмежуються лише деклараціями підтримки та дотримання політики невтручання у роботу неурядових організацій, які працюють у сфері ВІЛ/СНІДу, відповідно місцеві програми з ВІЛ/ТБ/ВГС копіюють пункти державних програм, але виконуються в рамках фінансування профільних закладів охорони здоров’я.

Актуальність цієї ініціативи зумовлена необхідністю посилення впливу ВІЛ-сервісних НУО на регіональні політики у сфері протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, надання медико-соціальної допомоги хворим на туберкульоз, ВІЛ-інфекцію та коінфекцію ВІЛ/туберкульоз, профілактики цих захворювань та забезпечення надання цих послуг за рахунок бюджетних коштів.

ВІЛ-сервісні НУО мають зайняти лідерські позиції щодо ініціювання, розробки (внесення пропозицій), затвердження та реалізації місцевих політик, які забезпечать сталу відповідь на епідемії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу.

Мета проекту – посилити вплив ВІЛ-сервісних НУО на регіональні політики у сфері протидії епідеміям туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу для забезпечення сталого розвитку та стабільної роботи діючих сервісів і програм в умовах зменшення фінансування з боку міжнародних донорів.

Хто може долучитися до команди регіональних координаторів проекту «Забезпечення сталої відповіді на епідемії ТБ і ВІЛ/СНІДу: від сервісів до адвокації»?

Представники ВІЛ-сервісних організацій та організацій, які здійснюють діяльність у сфері протидії ВІЛ/СНІДу, з усіх регіонів України.

Після узгодження всіх кандидатур регіональних координаторів проекту буде проведена установча робоча зустріч.

Щоб взяти участь у конкурсі, необхідно:

  1. Надати резюме.
  2. Написати мотиваційний лист, у якому вказати попередній досвід втілення аналогічних проектів, приклади та досягнуті результати співпраці з місцевою владою.

Резюме та мотиваційний лист надсилати на електронну пошту hellakarpenko@gmail.com (вказавши у темі листа регіон)

Кінцева дата подання заявки на участь в конкурсі – 13 лютого 2017 року о 17.00.

Оголошення результатів конкурсу відбудеться 15 лютого 2017 року.

З усіх питань прохання звертатися до інформаційного менеджера проекту Ольги Карпенко – тел.: 050 922 11 39, hellakarpenko@gmail.com