Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
УкраїнськаРусский

Боротьба з гендерно-обумовленим насильством: досвід Латвії

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

latvia_experience

БО «Позитивні жінки», які є учасницями Мережі ЛЖВ, розвивають напрямок роботи, пов’язаний з гендерно-обумовленим насильством. На минулому тижні представниці організації відвідали з навчальним візитом Ригу (Латвія). Вони отримали досвід надання допомоги жінкам та жінкам з дітьми, які постраждали від насильства, побували у Кризових центрах, які фінансуються за рахунок держави та муніципалітету.

«Ми отримали незабутні враження від рівня надання послуг та можливостей підтримки з боку держави та Європейського союзу, підкреслює Ангеліна Губська, старший фахівець відділу управління проектом Глобального Фонду Мережі ЛЖВ. — Одним із важливих уроків, який було засвоєно нами – це можливість змінити Законодавство у розрізі винесення судових рішень у термін 24 години щодо заборони наближення агресора до жертви насильства».

Наразі актуальна задача українських активісток — використати отриманий досвід та розвивати мережу Кризових центрів, а також забезпечити дотримання прав жінок на законодавчому рівні в Україні та регіоні ВЄЦА.