Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
УкраїнськаРусский

Мережа надає технічну підтримку МОЗ

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

moz_help

МОЗ спільно з Мережею організував навчання для обласних позаштатних лікарів інфекціоністів та гепатологів, щодо ефективного планування закупівель препаратів прямої дії, сучасних методів лікування хворих на гепатит С та алгоритму збору потреб у лікуванні у регіонах.

Тренінг відбувся 30 січня, у Києві в Premier Hotel Rus. Навчання проводили доктор медичних наук Боброва Ірина та Вікторія Тимошевська, директор програмної ініціативи «Громадське здоров’я» МБФ «Відродження»

Мережа докладає зусиль, щоб максимальна кількість пацієнтів з гепатитом С мали безперешкодний доступ до ефективного лікування. Це можливо завдяки розширенню доступу до лікування вірусних гепатитів високоефективними та економічно доступними препаратами прямої дії. Така стратегія з боку планування державних закупівель дозволить ефективно впливати на зменшення поширеності вірусних гепатитів в Україні.