Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
УкраїнськаРусский

Новий шанс для пацієнтів з туберкульозом

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Організація Патентний Пул Лікарських засобів (MPP, Medicines Patent Pool) і Університет Джона Хопкінса (Johns Hopkins University) 25 січня 2017 року підписали ліцензійну угоду про клінічні дослідження сутезоліда (sutezolid), нового препарату для лікування туберкульозу.

Цей антибіотик давно вважався перспективним для досліджень — в поєднанні з іншими лікарськими компонентами він міг би використовуватися для більш ефективного лікування різних форм туберкульозу — як чутливого до медикаментів, так і лікарсько-стійкого.

«Ми пишаємося співпрацею з Університетом Джона Хопкінса, яка спрямована на підтримку подальшої розробки сутезоліда, потенційно важливого компонента нової схеми лікування туберкульозу» — говорить виконавчий директор MPP Грег Перрі.
Патентний Пул надав Університету Джонса Хопкінса ексклюзивну, безоплатну ліцензію, яка охоплювала б усі країни, в яких в даний час є патенти (діючі чи на розгляді) для комбінованої терапії, що включає сутезолід і два додаткових з’єднання, які використовуються для лікування туберкульозу — таких як претоманід, деламанід, бедаквілін, рифампіцин і моксифлоксацин. Патент для базового з’єднання сутезоліда закінчився в серпні 2014 року, але патент на його використання в комбінованій антитуберкульозної терапії, яким спільно з Pfizer Inc володіє Університет Джонса Хопкінса, діє до серпня 2029 року в країнах, де була подана заявка.

«Угода MPP з Університетом Джона Хопкінса — екстраординарний крок, оскільки він простимулює пригальмовані дослідження препарату, такого багатообіцяючого на ранніх стадіях досліджень, —сказав Маріо Равільоне, директор Глобальної програми з туберкульозу у Всесвітній організації охорони здоров’я (ВООЗ). — Сьогодні дефіцит варіантів терапії загрожує зірвати глобальні цілі ВООЗ скоротити число смертей від туберкульозу на 95% протягом наступних двох десятиліть. Ми гостро потребуємо нових і кращих комбінованих схем, особливо для пацієнтів з мультирезистентним туберкульозом, так що включення сутезоліда може принести велику користь»

За оцінками ВООЗ, туберкульоз входить в десятку провідних причин смертності: у 2015-му році було 1,4 мільйона випадків смерті від туберкульозу, в тому числі 400 тисяч — серед людей, які живуть з ВІЛ, для яких він є основною причиною смертності. Також зростає загроза лікарської стійкості — останні дані ВООЗ свідчать, що в усьому світі успішно виліковуються лише 52% пацієнтів з множинною лікарською стійкістю і 28% з туберкульозом з широкою лікарською стійкістю.

Сутезолід є оксазолідіновим антибіотиком в тому ж класі, як і наявний у продажу лінезолід. Вже на ранніх стадіях тестів сутезолід проявив себе як більш потужний і менш токсичний препарат. Незважаючи на позитивні результати на початку досліджень, опублікованих в 2014-му, ніякого подальшого розвитку не було.
«Швидке реагування, найкраща терапія для лікування туберкульозу є особливо актуальним глобальним пріоритетом громадської охорони здоров’я. За винятком двох нових препаратів, які вийшли на ринок останнім часом, недолік нових альтернатив багаторічним препаратів обмежує нашу реакцію на епідемію», — підкреслив Грег Перрі.