Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
УкраїнськаРусский

Мережа презентувала своє бачення нового раунду заявок ГФ

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

25 січня, Мережа взяла участь у розширеній спільній зустрічі з представниками ГФ, PEPFAR і міжнародних і національних організацій. Основні стейкхолдери і реципієнти Глобального Фонду зібралися, щоб обговорити новий раунд заявок Глобального фонду для України. Принциповим питанням стала синхронізація плану PEPFAR на 2017 рік з новою стратегією ГФ, для підвищення ефективності діючих програми з подолання епідемії ВІЛ/СНІДу та туберкульозу в Україні.

Під час зустрічі Голова координаційної ради Мережі Дмитро Шерембей презентував офіційну позицію щодо нового раунду заявок ГФ і підкреслив ті завдання, які є найбільш актуальними для спільноти ЛЖВ в Україні.

«Якщо в будинку немає вікон, безумство інвестувати в дрова на його обігрів, – сказав під час презентації Дмитро Шерембей. – Так і в Україні є більш пріоритетні завдання, ніж просто надання послуг. Інвестиції повинні давати відповідь на питання: що залишиться в Україні, коли донорські гроші закінчаться »

З офіційною позицією Мережі щодо нового раунду заявок ГФ можна ознайомитися за посиланням

http://wp.network.org.ua/2017/01/24/ofitsijna-pozytsiya-merezhi-shhodo-novogo-raundu-zayavok-gf/

global