Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
УкраїнськаРусский

Мережа оголошує конкурс проектів у сфері ВІЛ для Закарпатської області

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Мережа та МБФ «Альянс громадського здоров’я» оголошують відкритий конкурс проектів з тестування на ВІЛ за допомогою швидких тестів, лікування, формування прихильності до лікування ВІЛ і медичних послуг у близького оточення ЛЖВ в Закарпатській області.

Ми запрошуємо до участі в конкурсі некомерційні державні та недержавні організації, у яких є досвід роботи у протидії епідемії ВІЛ / ПІД і туберкульозу, які володіють інформацією про сучасні методи і підходи до роботи з цими уразливими групами.

Пріоритет конкурсу — підтримка громадської ініціативи, спрямованої на зменшення захворюваності на ВІЛ / СНІД і туберкульозом у найбільш уразливих груп населення, розробку і впровадження ефективної відповіді на епідемію цих небезпечних захворювань. Очікуваний результат програми – збільшення активної диспансерної групи ЛЖВ та забезпечення доступу до АРТ-терапії, зниження ризикованої поведінки.

Конкурс проводиться в рамках єдиної консолідованої програми з ВІЛ і туберкульозу на 2015-2017 рр. в Україні, за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією. Основна мета програми – зниження рівня захворюваності та смертності від ВІЛ / СНІД та туберкульозу.

Крайній термін подачі концепцій проектів – 3 лютого 2017 року в 12.00.

Подробиці за посиланням