Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
УкраїнськаРусский

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман підтримав команду МОЗ та Уляну Супрун

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

kabmin

17 січня 2017 року на засіданні Кабінету Міністрів України прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що повністю підтримує команду міністерства охорони здоров’я і в.о. міністра Уляну Супрун зокрема.

«Я підкреслюю, що нова команда на чолі з Уляною Супрун є абсолютно некорумпованої. І з цим потрібно рахуватися тим, хто раніше сидів на потоках і заробляв на здоров’ї українців. У нашої країни сьогодні є шанс на реальні зміни. Вважаю, що введення системи міжнародних закупівель – це абсолютно правильний хід», – заявив прем’єр міністр.

Також Володимир Гройсман підкреслив, одне з найважливіших завдань – викорінити корупцію в цій сфері, а міжнародні закупівлі медичних препаратів повинні бути повністю прозорими. «Наше завдання зараз полягає в тому, щоб придбати якомога якісніші ліки дешевше, збільшити їх кількість, щоб допомогти кожному українцю, який хворіє».

Прем’єр-міністр зазначив, що якби залишилася стара корумпована система, від 20 до 40% держкоштів розповзалося б по кишенях корупціонерів. Володимир Гройсман зазначив, що як прем’єр-міністр нікому не дозволить намагатися повернути старі схеми в роботу Міністерства охорони здоров’я. Він підкреслив, що за десятиліття сотні мільярдів гривень були витрачені на охорону здоров’я і, на превеликий жаль, сьогодні ми не маємо належного рівня охорони здоров’я.

Прем’єр-міністр висловив підтримку команді МОЗ і закликав йти вперед разом: «Я не вмію ходити назад, а вмію ходити тільки вперед. Я впевнений в тому, що і команда уряду і Міністерства охорони здоров’я повинні йти тільки вперед, розуміючи ті важливі висловлювання, які можуть бути з медичного середовища. Я за діалог і публічність».