Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
УкраїнськаРусский

Мережа опікуватиметься паліативними хворими Рівненщин

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Рівненське обласне відділення БО «Мережа» виграло конкурс соціальних проектів й впродовж трьох місяців опікуватиметься паліативними хворими, що потребують догляду вдома та особами, що живуть з ВІЛ і потребують індивідуального представництва.

– Ми більше 5 років надаємо ці види допомоги за гроші глобального фонду. Наразі ж будемо працювати і за кошт місцевого бюджету, – розповів Юрій Лазаревич, голова правління організації. – Що стосується індивідуального представництва, це і допомога в оформленні, або відновленні документів, і сприяння в реєстрації місця проживання, і допомога у розшуку рідних. У нас 80 % клієнтів потребують такої підтримки. Цих людей стабільно не беруть в лікарні, дітей з ВІЛ не хочуть бачити в дитсадках. Загалом, ми надаватимемо підтримку всім, хто просить  про допомогу. Що стосується паліативу та догляду вдома, тут співпрацюватимемо з закладами  охорони здоров’я та релігійними організаціями. 

До слова, це був перший подібний конкурс на Рівненщині, який провело управління соціального захисту Рівненської ОДА в рамках затвердженого Кабміном плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року. Цей план передбачає забезпечення розвитку соціальних послуг, що надаються в територіальній громаді, у тому числі із залученням недержавних організацій.