Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
УкраїнськаРусский

Київрада почала роботу над програмою протидії епідемії ВІЛ-інфекції на 2017-2021

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

У Київраді пройшло засідання Київської міської координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції. Директор політики та адвокації БО «Мережа» Віталій Ткачук та виконавчий директор Київського відділення Мережі Лада Булах разом з представниками міської влади та громадських організацій обговорили проект Міської цільової програми протидії епідемії ВІЛ-інфекції на 2017-2021 роки. У заході взяв участь і заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Сьогодні обговорили проект Міської цільової програми протидії епідемії ВІЛ-інфекції на 2017-2021 роки. Зараз документ недосконалий, необхідно внести відповідні зміни з урахуванням оціночної чисельності людей, що живуть з ВІЛ (ЛЖВ) в Києві і інформацію про чисельність вразливих груп за даними 2014 року. Крім того, потрібно затвердити план заходів в рамках програми, джерела фінансування та конкретні дати виконання пунктів програми. До кінця жовтня відредагований і повністю опрацьований документ ми надамо на розгляд Київради», – розповів заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За його словами, під час засідання координаційної ради також обговорили план розвитку системи моніторингу і оцінки в сфері протидії туберкульозу в місті Києві на 2017 рік і результати 21-ї Міжнародної конференції зі СНІДу, яка пройшла в м Дурбан (ПАР) в цьому році.

«Крок за кроком ми наближаємося до поставлених цілей стратегії Fast-Track Cities «90-90-90». Ми не залишимо наодинці з проблемою людей, які живуть з ВІЛ/СНІД та завершимо розпочату справу», – підкреслив Микола Поворозник.