Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
УкраїнськаРусский

Мережа вчить соціальних працівників використовувати швидкі тести на ВІЛ

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Всеукраїнська Мережа ЛЖВ готує фахівців для старту масштабного проекту з тестування на ВІЛ близького оточення ВІЛ-позитивних людей за допомогою швидких тестів. На цьому тижні соціальні працівники з Дніпропетровська, Миколаєва, Кіровограда, Херсона, Маріуполя та інших регіонів вчаться працювати з швидкими тестами. Спеціальні тренінги проводять експерти в області діагностики ВІЛ швидкими тестами: Вовчко Олеся, тренер-консультант з питань ВІЛ/СНІД, Мочалова Вікторія, практикуючий психолог, тренер.

Головна мета – сприяти формуванню в учасників тренінгу знань та навичок з діагностики ВІЛ-інфекції швидкими тестами.

В ході тренінгів соціальним працівникам надали інформацію щодо основних аспектів ВІЛ-інфекції. Розповіли, як правильно проводити консультування і що потрібно знати після того, як тест проведено. Учасників тренінгу ознайомили з лабораторними методами діагностика ВІЛ-інфекції / СНІДу, а також була проведена практична сесія з тестування на ВІЛ за допомогою швидких тестів.

Тренінги проводяться за фінансової підтримки MSH (фінансування надано Програмою Надзвичайного плану Президента США по наданню допомоги у боротьбі зі СНІДом (PEPFAR) через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у відповідності з умовами проекту  «Лідерство, управління і врядування»).

Сама реалізація проекту відбуватиметься за підтримки Глобального Фонду та спрямована на виявлення нових випадків ВІЛ-інфекції в оточенні ВІЛ-позитивної людини. В даному випадку, оперативність відіграє ключову роль. Раннє виявлення інфекції, означає ранній старт лікування.