Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
УкраїнськаРусский

Чернівецьке відділення Мережі підвищує показники регіональних програм

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Регіональні відділення Мережі покращують результати за проектами по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією на кошти Глобального фонду. Проекти створено за програмою «Інвестиції у вплив на туберкульоз та ВІЛ».

Тож у 2015 році Чернівецьке обласне відділення Мережі по проекту Viribus Unitis охопило послугами 2 804 особи у Чернівецькій, Івано-Франківській, Тернопільській та Закарпатській областях. А вже у  першому півріччі 2016 року, аналогічний показник досяг 2 082 особи.

Детальніше про напрямки роботи програми дивіться на сайті Чернівецького відділення Мережі http://plwh-cv.org.ua/zvit-2015-1-2016/

Серед інших заходів, активісти Чернівецького відділення Мережі, взимку 2015-2016 років, провели кампанію «Мрії збуваються». 43 дитини, що вже зіткнулись з епідемією ВІЛ/СНІДу, отримали подарунки. Також співробітники Мережі доставили подарунки для 80 ВІЛ-позитивних дітей у дитячому будинку сімейного типу Свято-Вознесенського монастиря у с.Молниця Герцаївського р-ну Чернівецької області.

У грудні та травні були проведенітренінгові заходи для персоналу та членів відділення щодо посилення організаційної спроможності, створення стратегічного плану організації і підвищення гнучкості і мобільності організації задля забезпечення її сталого розвитку.

Традиційно Чернівецьке обласне відділення Мережі організовувало заходи присвячені Дню пам’яті померлих від СНІДу (17 травня 2015 року, 13 травня 2016 року), Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом (1 грудня 2015 року).