Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
УкраїнськаРусский

Каховське відділення Мережі ЛЖВ починає ефективну співпрацю з місцевою владою

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Каховське відділення Мережі ЛЖВ починає ефективну співпрацю з місцевою владою

31 березня 2016 року в Каховці був укладений Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво між Каховським міським відділенням Мережі ЛЖВ у особі Голови правління Руслана Паршикова, Каховською міською радою та Каховською РДА.

У результаті Сторони погодилися координувати процес реалізації національних та регіональних програм, проектів, акцій та заходів у сфері ВІЛ на території міста Каховки. Крім того, Каховська міська влада надала місцевому осередку приміщення для офісу. Керуючись принципом відкритості, місцева влада та Мережа будуть комунікувати щодо реалізації національних та регіональних програм і проектів, спрямованих на надання комплексних послуг з профілактики ВІЛ/СНІДу, лікування, догляду та підтримки серед груп найвищого ризику та людей, що живуть з ВІЛ. Також вони будуть співпрацювати у здійсненні моніторингу та оцінки на території Каховки, інформувати й запрошувати один одного на робочі зустрічі, наради, комісії та інші заходи, які безпосередньо стосуються виконання Програм на території Каховки.