Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
УкраїнськаРусский

Участь молоді у сфері політики в області ВІЛ, сексуально-репродуктивнлого здоров’я та правах

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Участь молоді у сфері політики в області ВІЛ, сексуально-репродуктивнлого здоров'я та правах

PACT за підтримки ЮНЕЙДС проводить опитування, щоб оцінити, як молоді люди сприймають якість, можливості та вплив участі молоді у сфері політики в області з ВІЛ та СРЗП. Дане дослідження є частиною зобов’язань Секретаріату ЮНЕЙДС щодо зміцнення молодіжного лідерства, залучення і мобілізації у відповідь на ВІЛ до 2015- мети в Політичної декларації 2011 року щодо СНІДу. Для того, щоб секретаріат оцінив досягнутий прогрес у своїй молодіжної стратегії, а також адвокатувати стратегічно значуще участь молоді у процесі прийняття ключових рішень, зроблено дане дослідження. Його мета полягає у створенні бази фактичних даних для оцінки участі молоді та базового рівня участі молоді та лідерства в сфері політики в області ВІЛ і сексуального та репродуктивного здоров’я і прав (СРЗП) на глобальному рівні.

Це буде дуже коротке опитування, яке може зайняти 10 хвилин вашого часу. Ваші відгуки і відповіді надзвичайно важливі і будуть корисні для оцінки сприйняття молодими людьми якості, досвіду та впливу участі молоді у сфері політики в області ВІЛ і СРЗП.

Ви молода людина, що працює в сфері політики з питань ВІЛ та СРЗП і Вам від 15 до 30 років? Якщо так, запрошуємо вас взяти участь.

Будь ласка, заповніть анкету за посиланням до 30 січня 2016:

Ваше ім’я та адресу електронної пошти, необхідні тільки у випадку, якщо ви хочете отримати результати і розсилку з теми дослідження. Інформація буде розглядатися як конфіденційна і тільки для статистичних цілей. Для заповнення анкети, ви повинні бути у віці від 15 до 30 років.