Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
РусскийEnglish

Конкурс у рамках проекту «Прискорення заходів з подолання ВІЛ-інфекції в Україні» (HealthLink) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» оголошує відкритий конкурс проектів серед організацій, що працюють в Черкаської, Київській, Чернігівській областях та у м. Києві для виконання складової частини проекту «Прискорення заходів з подолання ВІЛ-інфекції  в Україні» (HealthLink) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

Загальною метою проекту HealthLink є покращення доступу ЛЖВ та представників уразливих груп до якісних послуг з профілактики та лікування ВІЛ. Проект передбачає вдосконалення надання послуг на рівні як закладів охорони здоров’я, так і спільнот, а також цільового маркетингу найважливіших послуг та їх постачальників. В рамках проекту основні виконавці – Всеукраїнська мережа ЛЖВ (Мережа) та Альянс громадського здоров’я (АГЗ) у співпраці з місцевими громадськими організаціями, закладами громадського здоров’я та надавачами супутніх послуг:

Конкурс оголошується компонентом «1. Адвокатування розширення доступу до якісних та ефективних програм профілактики та лікування ВІЛ на місцевому рівні»

Перевага надаватиметься організаціям, що планують працювати за двома компонентами та зможуть відобразити у заявці взаємодію між сервісним та адвокаційним компонентами.

Кінцевий термін подання проектних заявок – 19.04.2018, 12:00.

 

HealthLink_TOR_AVD 1.3_23.03.2018

1_Annex_Application Form_HealthLink_Jan_2018.

2_Annex_Budget_HealthLink_Jan2018

3_Annex_Work Plan_HealthLink_Jan2018

4_Annex_Personnel_HealthLink_Jan2018

5_Annex_Table_of_Indicators_HealtyhLink_Jan2018

6_Annex_Case Specification_HealtyhLink_Jan2018