Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
РусскийEnglish

Конкурс надавача послуг із оцінки та мінімізації корупційних ризиків системи охорони здоров’я, які впливають на доступність профілактики та лікування ВІЛ та туберкульозу

ВБО “Всеукраїнська мережа ЛЖВ” оголошує відкритий конкурс надавача послуг із оцінки та мінімізації корупційних ризиків системи охорони здоров’я, які впливають на доступність профілактики та лікування ВІЛ та туберкульозу, в рамках проекту “Зменшення стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, до представників груп найвищого ризику в медичних закладах України” (RESPECT).

Документи подаються в електронному вигляді на адресу o.gavrilyuk@network.org.ua з поміткою в темі листа: «Надавач послуг із оцінки та мінімізації корупційних ризиків системи охорони здоров’я, які впливають на доступність профілактики та лікування ВІЛ та туберкульозу».

Термін подання документів: з 12 по 26 березня 2015 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

За додатковою інформацією звертатися в офіс ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» за телефоном: (044) 467-75-67 (вн. 612) до фахівця відділу закупівель Гаврилюк Оксани, е-mail: o.gavrilyuk@network.org.ua.

Завантажити